سایز

بزرگ (4)
کوچک (1)

رنگ

آبی (4)
قرمز (1)

اقلام مصرفی و نسوز

آیتم1 تا 7از7 مجموع

اطلاعات بیشتر

نمایش

صفحه اسلاید گیت

جهت كنترل دبي خروجي جريان مذاب از پاتيل به تانديش از صفحات اسلايد گيت استفاده مي‌شود، و مهم است که مقاومت بالايي در برابر شوك حرارتي داشته‌باشند.

نازل داخلی و خارجی پاتیل

نازل درونی پاتیل مجرای انتقال ذوب از داخل پاتیل به صفحه اسلاید گیت می‌باشد. جهت رسیدن به دوام و نسوزندگی کافی، معمولا دارای درصد آلومینای زیادی هست و بعضا جهت کاهش خاصیت ترشوندگی با مذاب، مقداری کربن نیز به آن اضافه می‌شود.

نازل بيروني پاتیل مجراي انتقال مذاب از صفحه اسلايد گيت به تانديش مي‌باشد و مانند نازل داخلي از درصد آلوميناي بالا و مقاومت به ترشوندگي و استحكام بالا برخوردار است.

نازل تاندیش

نازل تاندیش مجرای انتقال ذوب از داخل تاندیش به داخل تیوب مسی می‌باشد که بسته به ابعاد شمش‌ها و تاندیش، ابعاد آن متفاوت است. 

برحسب دبی مورد نیاز مذاب برحسب سایز شمش، دارای قطر سوراخ متفاوت می‌باشد و بسته به زمان ریخته‌گری درصد زیرکونیای موجود در آن متغیر است.

ول بلوک پروس پلاگ

محل قرارگيري پروس پلاگ در كف پاتيل مي‌باشد و خواص آن درصد آلوميناي بالا و مقاومت به ترشنودگي مناسب و مقاومت بالا در برابر فشار زياد مذاب مي‌باشد.

پروس پلاگ

براي دمش گاز آرگون از كف پاتيل جهت تصفيه مذاب و جداسازي آخال ها و گازهاي اكسيژن و نيتروژن از مذاب مورد استفاده قرار ميگيرد.

ثبت سفارش
load parskhorshid product