درباره ما

شرکت بازرگانی پارس شمیم راه خورشید، به شماره ثبت 463750، با هدف تامین نیازهای مشتریان همراه با نوآوری و به خدمت گرفتن فناوری روز دنیا از سال 1393 در زمینه واردات مواد اولیه صنایع فولاد و ریخته گری و به طور تخصصی انواع فروآلیاژها و فرآورده‌های نسوز شروع به فعالیت نموده است؛ و در حال حاضر در حال گسترش فعالیت خود در زمینه صنایع لاستیک سازی، کالای برق و انواع بیرینگ می‌باشد. این شرکت با بهره گیری از پرسنلی متخصص و مجرب همواره بر آن بوده تا در عرصۀ رقابتی، با استفاده از به روز ترین‏های دنیا، محصولاتی با قیمت مناسب و کیفیتی عالی و درخور مشتریان گرانقدر فراهم آورد.

شایان ذکر است که این شرکت با استفاده از بازرسان با تجربه و ماهر، نظارت هرچه بهتر بر روی کیفیت محصولات و روند بارگیری و بسته بندی محصولات را مهیا کرده است. شرکت پارس شمیم راه خورشید در زمینه‌های واردات کالا، صادرات کالا، فروش بصورت ریالی و ارزی، بازاریابی جهت کالاهای صادراتی، ارائه اطلاعات بازرگانی، اخبار بازرگانی و... نیز فعال می باشد. امید است با استعانت از الطاف پروردگار بتوانیم گامی هرچند کوچک، ولی مؤثر در این عرصه برداشته باشیم.

از جمله محصولات این شرکت می توان فرو سیلیکومنگنز، فرو منگنز و فروسیلیس با بهترین کیفیت از بهترین کمپانی های دنیا نام برد.

 

محصولات

خدمات پارس شمیم

افزایش درآمد صادراتی شرکت‌های فولادی

قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که قیمت فوبِ اسلب صادراتی ایران در هفته گذشته ۰.۳ درصد افزایش یافت و اسلب در قیمت ۶۵۸.۵ تا ۶۶۲ دلار به ازای هر تن معامله شد. در هفته گذشته، قیمت فوبِ بیلت صادراتی ایران در بنادر کشور ۶۴۲ تا ۶۴۲.۵ دلار به ازای هر تن بود که میانگین این قیمت‌ نسبت به قیمت‌های ۱۴ مهر، افزایش ۰.۶ درصدی را نشان می‌دهد.   متال بولتن گزارش داده که در هفته گذشته فولادسازان ایرانی، مقدار قابل توجهی شمش و اسلب از طریق برگزاری مزایده به مشتریان خارجی فروخته‌اند. فولاد خوزستان (#فخوز) ۳ محموله ۴۰ هزارتنی شمش با ۶۴۰ دلار به ازای هر تن به مشتریانی در چین و جنوب شرق آسیا فروخته است....

تشریح "طرح مانع زدایی از توسعه صنعت برق"/ نبود قانون مدون در صنعت برق

عبدالعلی رحیمی مظفری ضمن تشریح "طرح مانع زدایی از توسعه صنعت برق"، به آخرین وضعیت رسیدگی به آن در کمیسیون انرژی اشاره کرد و گفت: بررسی "طرح توسعه و مانع‌زدایی از صنعت برق کشور" -که کلیات آن در صحن علنی به تصویب رسیده است- با هدف افزایش تولید و جلوگیری از کمبود آن در کمیسیون انرژی به پایان رسیده است ضمن آنکه درصدد آن هستیم که این طرح را با فوریت به صحن علنی بیاوریم.   "طرح توسعه و مانع‌زدایی از صنعت برق کشور" مجموعی از رفتار‌های سازمانی و تشکیلاتی را با هدف رفع موانع از سر راه تولیدکننده اصلاح می‌کند   نماینده مردم سروستان و کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "طرح توسعه و مانع‌زدایی از...

تماس با ما

نشانی:
تهران- خیابان سعدی شمالی - خیابان منوچهری - کوچه دکتر آقاجان - پلاک 13 - واحد 4 و 5 و 6 

کدپستی: 1145743719

تلفن های تماس:
021-66716065  و  66716875-021

شماره نمابر (فاکس):
021-66712760